OPINIE KLIENTA

...Bardzo, dziękuję Marcinowi za tak cudowną sesję ciążową. Wykonałeś kawał dobrej roboty:-). Zawsze marzyła mi się sesja ciążowa, a czas uciekał. Na szczęście trafiłam na Marcina, miał wolny termin i spełniło się marzenie. Sesja była profesjonalna, każdy detal był dopracowany, a ja czułam się fantastycznie i swobodnie. Bardzo podobało mi się, że uwzględniłeś moje pomysły jak i to, że pomogłeś przejść przez sesję mojemu mężowi, który niestety nie lubi się fotografować. Jeśli ktoś ma możliwość zrobienia sesji u Ciebie to powiem, żeby się nie zastanawiał i korzystał... Dziękujemy bardzo.”
Sylwia W.
"Gorąco Polecam sesje u Marcina! Komfort przyszłej Mamy na najwyższym poziomie. Zdjęcia są przepiękne ♥️"
Wika K.
"Dziękuje za piękne zdjęcia, Dziękuje za przyjemną i swobodną atmosferę podczas sesji zdjęciowej, Dziękuje za uchwycenie najpiękniejszej chwili w moim życiu 🙂."
Lidia M.
"Wspaniała sesja komunijna. Cudowne zdjęcia. Fotograf z pasją, pomysłem i dobrym okiem. Potrafi dostrzec to "coś" i uwiecznić na fotografii. A wszystko w miłej, sympatycznej atmosferze. Polecam serdecznie.♥️ "
Magda Lenka
"Pięknie wykonana praca, z lekkością, staranną cierpliwością.... Dającą na jego pracach efekt piorunującej naturalności... Marcin stwarza taki nastrój i trzyma taki kontakt z Modelką, że żal było kończyć sesję. To jedno z tych doświadczeń w życiu które pozostaje w pamięci. Zdjęcia jego autorstwa to zwieńczenie jego wytrwałej pracy. Poooolllleeecccaaaaammmmm!!!!."
Anna N.Ż.
"Polecam serdecznie, fotograf pełen profesjonalizmu. Sesja w miłej atmosferze a zdjęcia przeszły moje wszelkie oczekiwania ☺"
Ewa W.
"Bardzo profesjonalny gość w swojej branży. Żdjęcia bardzo ładne. Fotoksiążka przemyślana i inspirująca. Polecam". "Piękne zdjecia, profesjonalne podejście, albumy z doposażeniem . Fotograf godny polecenia. Ambitny i zdolny."
Katarzyna G.
"polecam!!! widać pasje!!!"
Tomasz S.
"Polecam Bardzoo!!! Piękne zdjęcia, świetna atmosfera i pełen profesjonalizm"
Ewelina Z.R.
"Serdecznie polecam sesję ciążową u Marcina M. Dlaczego? Dlatego, że warto. Pomimo, że jego strona na Facebook-u wyświetliła mi się znikąd to przysięgam, że to był znakomity wybór..a podobno przypadki są najlepsze i tak właśnie się stało! 😀 Na temat sesji powiem, że profesjonalne podejście z jego strony, miłość i starania jakie w to wkłada jest niewyobrażalne. Nawet jeśli nie ma się doświadczenia i są jakieś obawy to myślę, że one znikną, Marcin o wszystko zadba. Czemu uważam, że to był dobry wybór? Ze względu bombowej atmosfery, gdzie stres minął tak szybko jak szybko przyszedł. Swoboda na planie jest wspaniała, wystarczy też samemu podejść w taki sposób i nie ograniczać się kilometrami jakie ma się do przebycia. Ja z narzeczonym pokonaliśmy jakieś 100 i nie żałujemy tego wcale. Marcin podchodzi do każdej sesji indywidualnie, co naprawdę czuć i widać. Gdy tylko pojawi się okazja na kolejną sesję to chętnie znów wybierzemy jego studio z zamkniętymi oczami. Polecam i myślę, że warto w takim okresie jakim jest ciąża poczuć się pięknie, seksownie i dumnie, a przy tym przeżyć super przygodę i mieć pamiątkę oraz wspomnienia na całe życie. Na koniec dodam, że efekt takiej współpracy jest pozytywnie "zabójczy", bo podczas oglądania zdjęć - każdego zwala z nóg i nie dowierza, że można coś takiego stworzyć. Choć miało być w trzech zdaniach to uważam, że pozytywnie mogłabym napisać jeszcze więcej niż napisałam. 🙂 Agata i Patryk"
Agata i Patryk
"Polecam z czystym sumieniem 😀Fotograf z pasją. Widać że zależy mu na zrobieniu pięknych zdjęć, a nie na odwaleniu kolejnego zlecenia. Współpracowaliśmy przy okazji Chrztu Św. mojego najmłodszego syna i żałuję że spotkaliśmy się dopiero teraz!! Zdjęcia wyszły super!!!! Pięknie wywołane na porządnym matowym papierze. Przemiła atmosfera w trakcie robienia zdjęć. Jeszcze raz POLECAM!!!!"
Iza W.
"Jesteśmy po sesji u Pana Marcina - z czystym sumieniem polecamy – pełen profesjonalizm pod każdym kątem, miła atmosfera, śliczne ujęcia… Efekt końcowy w postaci albumu jest przecudny!!!;) na pewno spotkamy się jeszcze nie raz, pozdrawiamy:-)"
Kasia R.
"Super, pełen profesjonalizm."
Ewelina D.
"Profesjonalny pod każdym względem"
Mariola W.
"Mimo, że nasze zdjęcia mówią same za siebie, to możemy jeszcze do nich dodać, że wszyscy nasi goście weselni byli pod wrażeniem zaangażowania Marcina w fotografowanie. Jesteśmy szalenie zadowoleni nie tylko z samych zdjęć ale i z albumu, który jest wykonany perfekcyjnie. Możecie mu bez obawy powierzyć rolę waszego fotografa"
Monika i Tomasz
"Jesteśmy bardzo zadowoleni i już wiemy, kto będzie naszym nadwornym fotografem przy ważnych imprezach;-). Marcin zrobił nam nie tylko piękne zdjęcia, ale przede wszystkim niesamowity album. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę. Bardzo profesjonalne podejście i wielka dbałość o szczegóły dały świetny efekt. Dziękujemy!"
Ania i Paweł